Data ostatniej aktualizacji: 13 listopada 2016
  Aktualności 2016/2017

Aktualności
O szkole
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz imprez i uroczystości
Oddział przedszkolny
Biblioteka szkolna
Kadra pedagogiczna
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Podręczniki
Koła zainteresowań
Dokumenty szkolne
Stołówka i obiady
Informacje dla uczniów
Informacje dla rodziców
Przydatne adresy
Twórczość uczniowska
Projekty
Kontakt10. 11. 2016 r. Konkursy plastyczne


W naszej szkole odbyły się konkursy plastyczne pt. "Portret Pani Jesień" i "Dary Jesieni". Nagrody zdobyły: "DARY JESIENI": Laura Dzięgielewska,Klaudia Kulesza, Aleksandra Matyszewska - Szkoła Podstawowa w Downarach
"PORTRET PANI JESIEŃ": Magdalena Woźniewska-Przedszkole w Mońkach "Bajeczka", Marcelina Dzięgielewska-Przedszkole w Downarach, Zofia Wróbel-Przedszkole w Goniądzu, Patrycja Obuchowska- Przedszkole w Mońkach.
Natomiast wyróżnienia zdobyli: Hanna Woźniewska- Przedszkole W Mońkach "Bajeczka", Zuzanna Kulkowska-Przedszkole w Mońkach, Łukasz Waszkuć-Przedszkole w Goniądzu, Ewelina Mocarska- Przedszkole w downarach, Maciej Szeszko - Przedszkole w Mońkach "Bajeczka".
Serdeczne podziękowania za pomoc w relizacji konkursu składamy Paniom Lucynie Dzienis i Agacie Szypulskiej z Przedszkola Samorządowego w Goniądzu, Pani Teresie Zawadzkiej z Oddziału Przedszkolnego przy ZS-P w Goniądzu, Pani Marzenie Szczęsnej, Pani Marioli Waszkuć oraz Pani Elżbiecie Głódź z Przedszkola w Mońkach, Pani Katarzynie Buńkowskiej, Pani Emilii Gołębiewskiej, Pani Marzenie Wielakin i Pani Ilonie Siemionkowicz z Przedszkola w Mońkach " Bajeczka". Organizatorem konkursu była Pani Wioleta Olechno.  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.        12. 10. 2016 r. Dzień Edukacji Narodowej
12 października 2016 r. wspólnie z OREWem obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą, którą na sali gimnastycznej odprawił Ksiądz Proboszcz. Kolejnym punktem był apel przygotowany przez uczniów klas II-VI pod przewodnictwem p.Ewy Skarżyńskiej. Po apelu głos zabrała Pani Dyrektor OREWu- Elżbieta Tyborowska oraz Pani Dyrektor Szkoły- Agnieszka Krokos. Na koniec uroczystości uczniowie ośrodka zaśpiewali piosenkę.      

[foto]


11. 10. 2016 r. Święto Jabłka
W naszej szkole 11 października 2016 r.  obchodziliśmy Święto Jabłka. W tym dniu udaliśmy się na salę gimnastyczną, by wspólnie piec szarlotkę. Każdy miał jakieś zajęcie-jedni obierali i tarli jabłka, inni zaś mieli nieco trudniejsze zadanie, czyli robienie ciasta. Podczas gdy ciasto było już w piekarniku rozgrzaliśmy się trochę biorąc udział w zawodach i licznych konkursach. Kolejnego dnia wszyscy mogliśmy spróbować szarlotki. Ach! Jaka była pyszna!  

[foto]


Inauguracja roku szkolnego w SP DownaryARCHIWUM

Rok Szkolny 2015/2016